Program

Program na stiahnutie tu

Vážení záujemcovia o kongres Trauma 2021, iste ste aj Vy s napätím sledovali nové epidemiologické zafarbenie Slovenska od budúceho týždňa a je pre nás velkou radosťou, že okres Dunajská Streda, v ktorom sa naše podujatie koná, zostal ako jeden zo štyroch zelený. Pevne veríme, že žiadna séria mimoriadnych udalostí epidomiologickú situáciu náhle nezhorší a že Vás budeme môcť v hojnom počte privítať.

Zároveň prinášame aj program kongresu, ktorý sa v tejto nevypočítatelnej dobe rodil ozaj pomaly. Vzhľadom na niektoré sprievodné aktivity, ktorými by sme radi kongres oživili je možný posun blokov v rámci dňa, majte to preto prosím na pamäti najmä tí, ktorí prichádzate so svojimi aktívnymi príspevkami, na ktoré sa tešíme.

Tak ako v programe chceme aj na tomto mieste zdôrazniť, že vzhladom na epidemiologickú situáciu bude kongres prebiehať v OTP režime podľa pravidiel zverejnených na https://korona.gov.sk/covid-automat-na- slovensku/ v Metodike COVID Automatu (platná od 10.8.2021) – tzn. prístup budú mať osoby preukázateľne plne zaočkované, po prekonaní ochorenia Covid-19 do 180 dní (s adekvátnym potvrdením) alebo s platným testom (PCR do 72 hodín, antigén do 48 hodín), ktorý by si mali účastníci zabezpečiť, pokiaľ nie sú očkovaní alebo neprekonali ochorenie. Pre tých, čo nedokážu splniť žiadnu z uvedených nutností, bude zabezpečené antigénové testovanie.

Organizácia kongresu nás stála a stojí nemalé úsilie, odmenou nám však bude jeho plná realizácia a Vaša spokojnosť ako po odbornej, tak aj spoločenskej stránke.

Tešíme sa na Vás

Kolektív organizátorov